יום שני, 12 בספטמבר 2016

השכרת טנדר - עיקרי השירות

 
הטנדר, ע"פ הגדרתו, הינו רכב שלו חלק קדמי הכולל את תא הנהג והנוסעים כאשר מאחור ישנה קבינה פתוחה או סגורה. למעשה, ההבדל בינו לבין רכב מסחרי טמון באותה קבינה ייעודית שנועדה לצרכים שונים. גם אם אין ברשותכם טנדר תוכלו לנצל את יתרונות הרכב היעיל הזה באמצעות שירותי ההשכרה השונים שניתנים בחברות השכרת הרכב המובילות. מתי כדאי לבצע השכרת טנדר ומהם הדגשים המיוחדים? המשיכו לקרוא.

מתי כדאי לבצע השכרת טנדר?

טנדרים הינם כלי רכב ייעודיים שמשמשים למגוון רחב של צרכים. בין המשימות השכיחות שבגינן כדאי לבחור באופציה של השכרת טנדר ניתן לציין:
  • הובלת חפצים – ניתן לבצע הובלה עצמית של פריט שהזמנתם או רכשתם (ולחסוך את דמי ההובלה), להעביר תכולה של בית או משרד (או רק חפץ מסויים כבד ומסיבי) ללא שימוש בחברת הובלות, ועוד.
  • ביצוע פרוייקטים – פעמים רבות הרכב הפרטי או המסחרי של בעלי עסקים ונותנים שירותים כאלו ואחרים אינו מספיק על מנת לתת מענה הולם לביצוע של פרוייקט מסויים. אך אין זו סיבה מספקת לדחות את הפרוייקט ולהפסיד הכנסות יקרות ערך. השכרת טנדר תענה על הצורך שלכם להשיג רכב מתאים וזאת מבלי לרכוש אותו באופן קבוע. ניתן אף למצוא טנדרים להשכרה שהינם רכבי שטח (4X4) ועל כן מתאימים לשימוש גם במקומות הקשים לנסיעה ברכבים מסחריים אחרים.

ניתן לראות כי השכרת טנדר מתאימה לצרכים פרטיים ועסקיים גם יחד, ומאחר ולא צריך רישיון מיוחד לנהוג על רוב רובם של הטנדרים, האפשרות לשכור את הרכבים הללו תמיד זמינה ומשתלמת. 

למה חשוב לשים לב לפני ביצוע ההשכרה?

בטרם תשכירו טנדר חשוב מאוד כי תבדקו את הדברים הבאים :
  • מגוון – התקשרו עם חברה שמציעה עבורכם מגוון רחב של טנדרים כך שהרכב יעמוד בדיוק במשימה שלכם.
  • אבזור ותחזוקה – טנדרים הינם רכבים ש- "עובדים קשה" במהלך מחזור ימי חייהם. חבל לשכור רכב רק כדי לגלות כי הוא חורק, אינו נוח, אינו מתוחזק ואינו מאובזר (מזגן, מערכת סאונד וכו'). חפשו חברה איכותית שתספק לכם רק את הטוב ביותר.
  • מחיר – מחירי ההשכרה כיום הינם פחות או יותר דומים בין החברות השונות חוץ מבמקרה של חברות שומרות שבת. במידה ואינכם מתכוונים לנסוע על הרכב בשבתות וחגים, התקשרו עם חברה ששומרת שבת ואינה מחייבת על ימים אלו את דמי השכירות (מלבד הביטוח).

השכרת טנדר מתאפשרת לכל פרקי זמן, החל מיום אחד ומעלה. נצלו את האפשרות לטובתכם והשיגו את העסקה המשתלמת ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה