יום ראשון, 17 בינואר 2016

רכבים להשכרה - כל האפשרויות

אופציית השכרת הרכב עומדת לרשותנו בכל מצב בו הרכב הפרטי שלנו אינו מתאים לצרכים ספציפיים (טיול למשל) או כאשר פשוט אין בידינו כלי רכב, בין אם באופן קבוע או זמני, (בשל תאונה או השארת הרכב במוסך). השכרת רכב בארץ הינה פעולה פשוטה בימינו וההתאמה לצרכים הינה מלאה עם מגוון רחב של דגמי רכבים ומסלולי השכרה. כאן נמנה את כל האפשרויות שעומדות בפניכם, לכל צורך שהוא.


השכרת רכבים פרטיים

בעולם הדינמי של היום התלות שלנו ברכב הפרטי גבוהה יותר מאי פעם. חברות ההשכרה מבינות את חשיבות העניין ועל כן מציאות ללקוחותיהם מגוון עצום של רכבים פרטיים להשכרה, מכל הדגמים והסוגים, כאשר כל אדם בעל רישיון יכול לבחור לעצמו את הרכב שמתאים לו ולהשתמש בו לצרכיו. ניתן למצוא רכבים משפחתיים, רכבים קטנים, רכבי "מיני", רכבים גדולים (עם 7 מקומות ישיבה), רכבי שטח משפחתיים, רכבים עם גיר רגיל או ידני. רמת האבזור ברכבים הפרטיים משתנה ותלוית מחיר.

השכרת רכבים מסחריים

לעיתים רבות עומדים על הפרק פרויקטים שונים שאינם ברי מימוש עבור בעלי עסקים ומקצועות חופשיים רק מפאת העובדה כי הרכב הקבוע שלהם אינו מסוגל לעמוד במשימה. תא המטען עשוי להיות קטן מדי, משקל הנשיאה המקסימאלי אינו מספיק וכו'. השכרת רכב מסחרי פותרת את הבעיה הזו ומאפשרת לבעל העסק להתאים בכל פעם מחדש את הרכב לכל פרויקט בו הוא משתתף. רכבים מסחריים גם מתאימים לשימוש פרטי, לצרכי הובלה של תכולת בית או משרד וגם לצרכי נסיעות לטיולים, עם מקום רב בתא המטען ללא כל בעיה.

אפשרויות ההתקשרות

ניתן לבצע השכרת רכב בארץ במספר מסלולי התקשרות בהתאמה אישית. תוכלו לשכור את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו באחרת כאשר אין בו צורך עוד. כך למשל ניתן לצאת לחופשה משפחתית באילת, לשכור את הרכב ליום אחד ליום הנסיעה בלבד, להזדכות עליו ולשכור אותו (או רכב אחר) שנית במועד הנסיעה חזרה. כנ"ל לגבי רכבים מסחריים. ניתן לשכור רכב על בסיס יומי, שבועי, חודשי ואפילו לתקופות ארוכות יותר, המזכירות את הליסינג התפעולי. ניתן אף להרחיב את חוזה השכרת הרכב עם ביטוח תכולה, ביטוח לנהגים צעירים וחדשים ועוד. מומלץ בהחלט!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה