יום שני, 25 ביולי 2016

רכב מסחרי להשכרה - מה חשוב לבדוק לפני ביצוע העיסקה?

רכבים מסחריים הינם "חיות עבודה" של ממש, כאשר השימוש בהם הוא בעיקר לצרכי עבודה אך גם לצרכים פרטיים שעולים מפעם לפעם. כיום לעומת העבר, קיימת האפשרות להשכיר רכב מסחרי למועד ספציפי, וכל מה שצריך זה פשוט לבחור מראש ובצורה מושכלת ברכב המתאים ביותר לצרכים. להלן כל המידע שיעזור לכם לבחור רכב מסחרי להשכרה על הצד הטוב ביותר.

מתי עדיף להשכיר רכב מסחרי ולא פרטי?

בעלי מקצוע רבים משתמשים ברכבים מסחריים לצרכי העבודה השוטפת שלהם. הסיבה לכך ברורה, שכן רכבים אלו חזקים מאוד, מסוגלים לשאת משקלים עצומים ולאחסן כלי עבודה וחומרי גלם בנפח תא המטען הנרחב שהם מציעים. אופציית ההשכרה עולה פעמים רבות אצל אותם בעלי מקצוע, וזאת במקרים בהם הרכב הקיים שלהם אינו מצליח לעמוד בפרוייקט מסויים שנכנס וחבל לפספס אותו. כמו כן, במידה והרכב המסחרי שלהם תקול ואינו בר שימוש לתקופה מסויימת, הרי שאין טעם להפסיד יום עבודה והאופציה של רכב מסחרי להשכרה בת מספר ימים בודדים בהחלט מאפשרת זאת. גם עבור הלקוח הפרטי אופציית ההשכרה עדיפה לצרכים ספציפיים שצצים מעת לעת. ולמשל, רכב מסחרי גדול ומרווח יכול לשמש לטובת טיולים משפחתיים שאליהם כדאי לצאת עם רכב בעל תא מטען גדול ומספר מקומות רב. כמו כן, רכב מסחרי יכול לשמש לטובת משימות חד פעמיות כגון מעבר דירה או העברת פריטים גדולים בודדים ממקום אחד לאחר (למשל, מכונת כביסה, תנורים, מיטות וכו').

רכב מסחרי להשכרה - דגשי בחירה

ישנם מספר קריטריונים שיש לבדוק בטרם בוחרים רכב מסחרי להשכרה :
  • ממי שוכרים - כדאי שתהיה זו חברת השכרה גדולה ובעלת מוניטין. באופן זה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אין "אותיות קטנות" שהוסתרו מכם ביודעין ולא יהיו הפתעות במעמד החיוב. בנוסף, חברת השכרה מכובדת תבטיח לכם רכבים תקינים שעברו בדיקה קפדנית טרם שחרורם להשכרה מחדש. זכרו שהבטיחות שלכם הינה מעל לכל.
  • מבחר - ישנם דגמים רבים של רכבים מסחריים להשכרה, עם נפחי מטען שונים ומספר מושבים מקסימאלי שונה. כדאי מאוד לבחור מבין המגוון הרחב ביותר, את הדגמים החסכוניים בדלק והבטיחותיים ביותר. אפשרות בחירה נוספת היא בין גירים ידניים או אוטומאטיים, רכבים גבוהים וכו'.
  • תוספות - בהתאם לצרכים שלכם, בחרו רכב מסחרי להשכרה שכולל את התוספות הנדרשות כגון מכשיר ניווט מובנה, וו גרירה ומערכות סטריאו ומיזוג איכותיות.

בבואכם לבחור רכב מסחרי להשכרה, בצעו סקר שוק בין מספר חברות שמספקות את השירות והשוו בין כל מחירי ההצעות שקיבלתם. דעו לכם כי ניתן להפחית את התשלום ע"י בחירה בחברה שומרת שבת, במידה ואינכם משתמשים ברכב בשבתות ומועדי ישראל. באופן זה תשלמו רק את דמי הביטוח היחסיים ולא את דמי ההשכרה היומיים בימים אלו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה