יום שני, 10 באוקטובר 2016

השכרת רכב בארץ הכי זול - איך עושים את זה?

השכרת רכב מאפשרת לכל אחד מאיתנו להשתמש ברכב שאינו שלו למטרותיו ולהחזירו בגמר השימוש, מבלי שתהיה לו אחריות על הביטוח והתחזוקה. הצרכים מגוונים וכוללים שימושים למטרות פרטיות ומסחריות ועל כן תעשיית השכרת הרכב משגשגת בשנים האחרונות. מאחר ואנו נמצאים בתקופה בה כל שקל חשוב, חשוב מאוד לחסוך גם בתחום זה, וככל הנראה מדובר בהבדלים של עשרות אחוזים בין חברות ההשכרה השונות! בשורות הקרובות נלמד על הדגשים שיאפשרו לכם לבצע השכרת רכב בארץ הכי זול ובצורה המשתלמת ביותר.

ליהנות ממגוון

חברות השכרה שאינן גדולות במיוחד או שאינן מעוניינות להיות הכי זולות בשוק, אינן מציעות מלכתחילה ללקוחותיהם את הדגמים שהעלות שלהם (רכישה ואחזקה) הינה הנמוכה ביותר, ועל כן מחירי ההשכרה הינם גבוהים בהתאם. מכאן ניתן להבין כי הדרך לבצע השכרת רכב בארץ הכי זול שאפשר מתאפשרת רק כאשר מתקשרים מלכתחילה עם חברה שלה מגוון רחב ביותר של דגמי רכבים, כך שלא רק היקרים ביותר מופיעים בקטלוג אלא אף אלטרנטיבות זולות ומשתלמות יותר. חשוב לציין כי האפשרויות הזולות אינן דווקא כאלו שאינן איכותיות. חברות השכרה שמכבדות את עצמן יכללו בעסקה אך ורק רכבים מתוחזקים היטב שכוללים מערכות חזקות של בטיחות, מיזוג אוויר, מערכות סאונד מפנקות ועוד, כך שיהיה לכם רק נוח, טוב ומשתלם.

לא לנסוע בשבת

לא, אנחנו לא מנסים להשפיע על התפישה הדתית שלכם אך אם אתם גם ככה לא נוסעים בשבת וחגי ישראל, מדוע שתשלמו על כך בדמי השכרת הרכב? כיום בהחלט ניתן למצוא חברות שמציעות השכרת רכב בארץ הכי זול שאפשר, וזאת כאשר לוקחים את העלות הממוצעת ליום בהתחשב בכך שלא משלמים את דמי ההשכרה בשבתות ובחגים. חברות שכאלו הינן שומרות שבת והדבר אומר שמלבד לדמי הביטוח שחובה לגבות, לא ייגבה מכם סכום נוסף כל עוד תתחייבו שאתם לא נוסעים עם הרכב השכור בשבת. אם אתם דתיים ושומרי מסורת הרי שהדבר ברור לכם. אם אתם חילוניים או מסורתיים שאינם שומרי שבת, דעו לכם כי מדובר בחיסכון משמעותי גם עבורכם.

כאשר בוחרים חברה שמציעה השכרת רכב בארץ הכי זול שאפשר, חשוב מאוד לשים לב לתחזוקת הרכבים שכן מדובר בבטיחות שלכם. דברים נוספים שיש לשים אליהם לב הם שירות לקוחות זמין ומוניטין החברה – בדקו כמה שנים היא פעילה ולא תטעו לעולם, שכן הוותק מדבר בעד עצמו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה